Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
Powrotów nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znałem ks.Wojtka zbyt dobrze nie interesowałm się jakoś szczegółnie tą osobą,owszem słyszałem o nim co nieco, głównie sama krytyka kilka razy usłyszałem w kościele coś w rodzaju " kobiety stukające obcasami ,przeszkadzają we mszy", czy" do kościoła nie przychodzi się w tym co do pracy" myślałem dziwak który nie rozumie ,że nie każdego stać... ,materialista ,przecież liczy się wiara .Zmieniłem jednak zdanie gdy moje dziecko przygotowywało się do komuni , a właściwie rzygotowywał je ks. Wojciech.I tu pełny szacunek dla tego księdza,zawsze przygotowany ,cierpliwy zawsze potrafił jasno wytłumaczyć dzieciom problemy wiary, nawet gdy dzieci dokuczały umiejętnie umiał je doprowadzić do porządku.Zajęci przygotowaniami do przyjęcia komunijnego i innymi sprawami jak to zwykle bywa ciężko byłoby nam duchowo przygotować się tej uroczystości, dzięki księdzu, który i nam rodzicim poświęcał wiele czasu (mieliśmy przychodzić z dziećmi na spotkania przedkomunijne choć oczywiście nie było takiego przymusu) ta uroczystość była dla mnie tak bardzo ważna szczególna i piękna ,cała reszta zeszła na plan drugi.Nie znaczy to że wcześniej byłem nieświadomy wagi chwili .ale tacy już jesteśmy chcemy żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Za to jestem mu wdzięczny.a pozatym widząc jak moje dziecko ze łzami w oczach przyjęło wiadomość o przeniesieniu księdza zrozumiałem ,że nie miałem racji ja i wielu innych.To prawda że ks. Wojtek to nie Flaki z olejem ,potrafi odważnie pwiedzieć to co myśli a od nas już zależy czy przyznamy mu rację .Chętnie słucham jego kazań ,nie są nudne ,mówi kąkretnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała Bogu, że Komosa od nas odszedl:) znowu można spokojnie chodzić do kościoła:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam to sobie napisał ks. Wojtas;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb*c kler i instytucje jaka jest sam w sobie kosciol. Bog nie ma nic wspolnego z kosciolem, poza tym, ze wykorzystuje sie jego madrosci, do "zarabiana" pieniedzy na wiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
To straszne że ten Ks musi do tych ciemnych ludzi wychodzić bo ja bym takim nawet słowa nie powiedziała szkoda moich strun głosowych bo ciemna masa zostanie ciemną masa Dla mnie jestescie zerem jednym wielkim zerem i nie musze tego pisac moge wam to powiedzieć w oczy (napisałam wam z małej litery poniewaz na duża nie zasługujecie).Nie jestem KSM-owiczką ,jestem z daleka tak przypadkiem trafiłam na ten tekst i sie usmiałam ale nie z Ks ale z tych ludzi anty haha pracuje ze zwiezrętami i czasme mysle ze są bardziej ludzkie od ludzi wieć świniami was nie nazwe bo to uwłacza świnkom >KS Wojciechu mam tylko nadzie ze Ks tych durnot cie czyta bo szkoda nerwów co do Ojca który sie tak martwi o swoją córcie "Panie kochany zamknij dziecko w klatce w domu ,boe nie takie rzeczy jej oczyny widziały" Pozdrawiam Księdza życze dalszej owocnej pracy Gotów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobra, dobra, wielka pani sie znalazla, a moze ty po prostu lubisz wchodzic takim pod sutanne? Zdecydowanie tak! Pozdrawiam cie dojarko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 30 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...